Ślub wiosną – kilka argumentów „za”

 

 

 

Coraz dłuższe dni, coraz więcej promieni słońca i stopni na termometrze. Ptaki już głośno śpiewają, krokusy zaraz zakwitną i cała przyroda budzi się do życia. Ludzie chodzą rozpięci i uśmiechnięci 😉 Idzie wiosna! Najpiękniejsza pora roku!
I najpiękniejsza pora na ślub! Najważniejszy dzień w życiu w najwspanialszej odsłonie. Bo na wiosnę chce się żyć! A ta powracająca po zimie energia bardzo przyda się przy takim przedsięwzięciu jak ślub i wesele. Szczególnie dla Młodej Pary, ale także dla zaproszonych gości, których komfort to istotny element udanej zabawy weselnej. Sprzyjają temu warunki pogodowe, bo wiosną goście nie mogą narzekać na zbyt niską bądź wysoką temperaturę. To ugodnienie także dla Państwa Młodych, którzy chcieliby prezentować się nieskazitelnie. Nie jest to jednak proste przy letnich upałach, kiedy suknia ślubna czy garnitur to prawdziwa tortura. Dobór odpowiedniego odzienia zimą także może spedzać sen z powiek. Wiosną mamy ten problem z głowy. Oczywiście nikt nie zagwarantuje nam słonecznej pogody, ale wiosną nawet deszcz łatwiej znieść 😉
Poza pogodą za wyborem wiosny na porę zaślubin, przemawia także dostępność usługodawców. Najbardziej rozchwytywane lokale są zarezerwowane nawet na dwa lata w przód w porze letniej. Wielu fotografów, wizażystów czy konsultantów ślubnych ma pozajmowane wszystkie letnie weekendy. Wiosną dostępność terminów jest znacznie większa. Co więcej można na tym zaoszczędzić ponieważ niektóre sale poza sezonem wynajmowane są taniej.
Komfortowo i rozsądnie. I różnorodnie, bo każdy z trzech miesięcy tej pory roku jest inny. Maj to miesiąc dla ciepłolubnych, a marzec jest odpowiedni dla tych, którzy chcą czekać ze ślubem tylko do utopienia marzanny;) Wiosna to doskonały czas na ślub!

Zdjęcie: Namek Photo Factory Ścianka z kwiatów: Retroflexus Modelka: Anastasia Verovkina Zdjęcie z sesji zrealizowanej przez Portal Abcslubu.pl
Zdjęcie: Namek Photo Factory
Ścianka z kwiatów: Retroflexus
Modelka: Anastasia Verovkina
Zdjęcie z sesji zrealizowanej przez Portal Abcslubu.pl
źródło: pinterest.com
źródło: pinterest.com
źródło: pinterest.com
źródło: pinterest.com