Ślub i Wesele

Stylizacja

Przygotuję pomysł na stworzenie niepowtarzalnej i niezapomnianej uroczystości, tak aby ten dzień był dla Was najpiękniejszy, a dla Waszych gości był nadzwyczajnym przeżyciem, którego nigdy nie zapomną. Stylizacja przyjęcia będzie bardzo osobista, ponieważ będzie dotyczyła Waszych wspólnych zainteresowań, wspomnień, stylu i osobowości. Tak zorganizowane przyjęcie sprawi, że poczujecie się wyjątkowo, a Wasza uroczystość będzie nadzwyczajna.

Organizacja

Zajmę się organizacją wszystkich niezbędnych elementów, tak aby ten dzień był spełnieniem Waszych marzeń. Przez cały okres przygotowań do ślubu będę Was wspierać. Przygotuję listę dokumentów niezbędnych do zawarcia ślubu i pomogę przy dopełnianiu formalności ślubnych. Zaprezentuję i pomogę wybrać najlepszych podwykonawców: od miejsca przyjęcia i ceremonii, przez florystę, dekoracje, cukiernika, fotografa, filmowca, oprawę muzyczną ceremonii i przyjęcia, fryzjera i makijażystę, animatora zabaw dla dzieci, aż po transport i zakwaterowanie gości weselnych. Zorganizuję też dla Waszych gości dodatkowe atrakcje na przyjęciu (np. sztuczne ognie, pokaz barmański czy fotobudkę). Będę negocjować, w Waszym imieniu, umowy tak abyście otrzymali najkorzystniejsze ceny. Następnie rozliczę się z wszystkimi podwykonawcami. Przez cały okres przygotowań będę kontrolować budżet, przeznaczony przez Was na uroczystość.

Koordynacja

Będę z Wami w tym najważniejszym dniu, tak abyście nie musieli się o nic martwić i mogli cieszyć się tą uroczystością wraz z gośćmi. Dopilnuję, aby cała uroczystość przebiegała zgodnie z zaplanowanym wcześniej scenariuszem. Będę do dyspozycji Waszej i gości od samego rana aż do zakończenia przyjęcia weselnego.

 

Ślub i Wesele

 

Ślub i Wesele