Panna Młoda w dniu swojego ślubu

 

 

 

 

Zastanawialiście się kiedyś jak bardzo mogą być zdenerwowane panny młode w dniu najważniejszego dnia w ich życiu? Uwierzcie nam na słowo – bardzo 🙂 Ale mamy dla nich na to kilka rad.

Bardzo ważnym punktem przygotowań do ślubu jest zjedzenie porządnego śniadania. Absolutnie go nie omijajcie. Potrzebujecie energii aby przeżyć ten niezwykle emocjonujący dzień. Przeznaczcie 15 minut na zjedzenie dobrego, pożywnego śniadania – to naprawdę ważne.

Radzimy abyście nie piły alkoholu przed ceremonią. Szampan wypity w towarzystwie druhen, wygląda świetnie zwłaszcza w obiektywie fotografa. Ale nie jest to dobry pomysł. Ściśnięty żołądek i towarzyszące Ci emocje przez cały dzień, mogą spowodować że zrobi Ci się niedobrze i słabo.

Przede wszystkim – zatrudnijcie konsultanta ślubnego, który zajmie się koordynacją całego dnia Waszego ślubu. Wierzcie nam – my nie wyobrażamy sobie swojego ślubu bez koordynatora. Konsultant ślubny skoordynuje pracę wszystkich podwykonawców. To do niego będą docierały informacje o wszelkich opóźnieniach czy problemach i to on jest od tego żeby te problemy rozwiązywać na bieżąco. Nie sądzę żebyście chciały odebrać telefon od cukierni, że tort przyjedzie opóźniony np. o 2h, albo że florysta nie wyrobi się w czasie. Koordynator ślubu jest po to, żeby Ci tego oszczędzić. Kolejna sprawa jest taka, że całą poligrafią ślubną zajmie się właśnie ta osoba. Panna Młoda nie powinna pojawiać się na sali przed ślubem. Powinna w tym dniu o poranku zająć się sobą, makijażem, fryzurą i zrelaksować się na ile to możliwe. Tego dnia czekają ją jeszcze wielkie emocje, więc relaks jest wskazany. Jeśli zatrudnicie konsultanta ślubnego to nie musicie się martwić, o to kto rozłoży winietki i karty Menu. Jeśli jednak jeszcze macie wątpliwości związane z zatrudnieniem koordynatora – koniecznie wyznaczcie osobę, która zrobi to za Was, np. świadka bądź kogoś z rodziny. Nie bierzcie tego na siebie – tego dnia macie ważniejsze rzeczy do zrobienia 🙂