Ślub zimą

Biały puch, wcześnie zapadający zmrok i zewsząd dobiegające zimno. Uroki zimy, które niektórzy kochają a inni wręcz przeciwnie. Dla zwolenników może to być najlepszy moment na powiedzenie sobie „tak”. Jest wiele argumentów przemawiających zarówno za, jak i przeciw takiej decyzji.

Jednym z dużych plusów ślubu w okresie zimowym jest to, że Wasi bliscy na pewno zapamiętają to wydarzenie. Większość par młodych wybiera na datę ślubu lato, późną wiosnę czy wczesną jesień. Póki co bardzo rzadko w okresie zimowym organizowane są śluby. Na pewno nie potraktują tego jako kolejne wesele organizowane w najgorętszy dzień lata.

Bardzo dobrym argumentem przemawiającym za ślubem zimą jest możliwość wynegocjowania dużych rabatów w lokalu, zespole czy u fotografa. Menadżerowie restauracji niejednokrotnie będą chcieli „sprzedać” mało popularny termin i chętniej udzielą na niego rabatu. Warto o tym pamiętać, szczególnie że zorganizowanie ślubu i wesela jest dosyć kosztownym przedsięwzięciem.

Decydując się na zimowy ślub musicie jednak pamiętać o dodatkowym cieplejszym odzieniu. Co więcej zima w Polsce nie zawsze jest piękna i biała. Są dni kiedy białych puch zamienia się w brudną, błotnistą chlapę. Zabłocona suknia ślubna zdecydowanie nie będzie prezentowała się dobrze. Warto to mieć na uwadze organizując transport w dniu ślubu.

Jeśli potrzebujecie pomocy w organizacji ślubu w zimie zgłoście się do nas. Chętnie zorganizujemy Wasz wymarzony zimowy ślub!